Dluhopisové portfolio KZ FINANCE s více jak pěti procenty výnosu za půl roku

30. 7. 2012

Na českém trhu jsou tisíce registrovaných podílových fondů a tak je pro laika nabídka kolektivních investic často nepřehledná a odrazující. Díky téměř patnáctileté historii v oblasti investičního zprostředkování a poradenství připravili odborníci KZ FINANCE ve spolupráci s fondovou platformou Pioneer Investments pro své klienty od ledna 2012 vlastní typová portfolia, která jim usnadní především jednorázové investování.

Portfolia KZ FINANCE jsou na trhu jedinečná především svým takřka stoprocentním měnovým zajištěním do české koruny. Jako konzervativní část portfolia jsou vybírány výhradně podílové fondy renomovaných správců (Pioneer Investments, BNP Paribas, Conseq Investment) zajištěné do české koruny, v dynymické složce se k nim přidávají fondy dalších správců (ING, Franklin Templeton) a dávají tak dohromady celkem šest typových portfolií.
Nejúspěšnějším portfoliem od svého vzniku v lednu 2012 je tak za půl roku portfolio KZF-vyvážené 20+, aktuálně složené ze 70 % z dluhopisových a ze 30 % z akciových fondů, které přineslo svým podílníkům výnos 5,26 % za půl roku. Měřeno samozřejmě v české koruně.
Mezi konzervativními portfolii pak hraje prim blok KZF-dluhopisy, aktuálně složený ze tří dluhopisových fondů s různým investičním zaměřením, který zhodnotil prostředky klientů
o 5,08 %.
Vlajková loď mezi portfolii KZ FINANCE, VIP portfolio pro investory s jednorázovou úložkou větší jak 300 tisíc korun, přineslo za půl roku zhodnocení 2,03 procenta. Portfolio je vhodné i pro konzervativní investory s investičním horizontem minimálně tři roky. Kromě akciových a dluhopisových fondů je riziko rozkládáno taktéž mezi komodity.
Více ke složení jednotlivých portfolií a k minimálním částkám pro investování najdete zde: http://www.kzfinance.cz/typova-portfolia-kz-finance.
Uvedený text není investičním doporučením ve smyslu zákona č.256/2004 Sb. ve znění pozdějších novel a souvisejících právních předpisů Pro konkrétní poskytované investiční služby prosím pište na email jansta@kzfinance.cz.
KZ FINANCE, spol. s r.o. je registrovaným investičním zprostředkovatelem podle zákona č.256/2004 Sb. ve znění pozdějších novel. Může poskytovat svým klientům mj.investiční služby investičního poradenství a přejímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů a to za dodržení principů odborné péče.
Minulá výkonnost všech jmenovaných investičních nástrojů není zárukou budoucích výnosů. Hodnoty jednotlivých typových portfolií KZ FINANCE mohou v čase kolísat, není zaručena ani návratnost investované částky. Článek má pouze informativní charakter a KZ FINANCE, spol. s r.o. nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv ztráty způsobené špatnou a neodbornou interpretací jeho celku i jednotlivých částí.
 

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva
logo

icon-contact-phone +420 573 335 507

icon-contact-mail kzfinance@kzfinance.cz