Pasivní investování nabývá na významu, navýšili jsme proto v KZ FINANCE počet nabízených portfolií z ETF na čtyři

15. 2. 2021

Stále větší rozmach a poptávka po pasivním způsobu investování do indexů prostřednictvím ETF (exchange-traded funds), čili burzovně obchodovaných fondů, si vyžádal rozšíření investičních nástrojů i na naší straně.

                Ke dvěma již dříve založeným portfoliím, určeným převážně pro vyvážené investory (Vyvážené ETF a Permanentní ETF portfolio), jsme letos ve spolupráci s naším partnerem v této oblasti, největším obchodníkem s cennými papíry ve střední Evropě, společností WOOD & Company Financial Services a.s., spustili i dvě svým zaměřením dynamická portfolia (Dynamické ETF portfolio a Trendy budoucnosti). Vyšli jsme tak vstříc poptávce po pasivním způsobu investování, zejména tomu dlouhodobému k zajištění prostředků na důchod nebo pro start dětí do života. Portfolia jsou pravidelně automaticky rebalancována, s výjimkou Trendů budoucnosti také z větší části měnově zajišťována do české koruny a je možné do nich investovat už od pouhé tisícovky.  

                V KZ FINANCE se však domníváme, že i aktivní správa má stále smysl a nejvhodnějším řešením je diverzifikovat a využít oba přístupy, které se mohou vhodně doplňovat. Kromě ETF portfolií tak nabízíme i standardní portfolia z aktivně spravovaných podílových fondů.

                Více o našich portfoliích i o jiných typech investic se můžete dozvědět, napíšete-li si o bližší informace na investice@kzfinance.cz.  

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva