Privátní investiční poradenství

Proč investovat s námi?

Na rozdíl od většiny finančně-poradenských firem na trhu, pro které je rozhodujícím příjmem provize za prodej pojistek, my v KZ FINANCE vykazujeme dlouhodobě nejvyšší podíl na provizním obratu z poradenské a konzultační činnost v oblasti spořicích a investičních produktů. K této oblasti proto přistupujeme velice zodpovědně a sledujeme nejnovější trendy tak, abychom je mohli zprostředkovat našim klientům.

KZ FINANCE získala jako jedna z prvních firem na trhu v roce 2001 od tehdejší Komise pro cenné papíry registraci pro činnost investičního zprostředkovatele, kterou dosud vlastní. Firmě to umožnilo skutečně komplexním způsobem nabízet širokou škálu investičních produktů, se zaměřením na podílové fondy. V současnosti je v nabídce společnosti více než tisícovka otevřených podílových fondů registrovaných k prodeji na našem území.

Firma je oprávněna svým klientům poskytovat kromě služeb investičního zprostředkování (tj. přejímání a přijímání pokynu) i službu investičního poradenství, což také činí, a to prostřednictvím svých zaměstnanců a odborně způsobilých vázaných zástupců.

KZ FINANCE je dlouhodobým propagátorem myšlenek transparentního přímého investování, klade důraz na úplnou informovanost klientů ohledně poplatkových struktur investičních produktů. K plnění dlouhodobých finančních cílů akumulace kapitálu nepoužívá produkty investičního životního pojištění, právě z důvodu jejich malé netransparentnosti a flexibility.

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva